AKCIE A OSLAVY

Usporiadať pre Vás akciu akéhokoľvek druhu je pre nás výzvou a radosťou.
Kontaktujte prosím manažéra podniku, ktorý Vám ušije akciu presne na Vašu mieru.
Marek Schultz 0904580580.

SVADBA V GOTIKE


Určite ste už počuli o Gabrielovi Betlenovi a jeho veľkolepej svadbe s Katarínou Brandeburskou. Táto svadba s účasťou takmer všetkých panovníkov Európy prebiehala v našich priestoroch a to v roku 1626. Na jej počesť varíme aj pivo BB Love 1626. A teraz si predstavte, že Váš najväčší deň zažijete práve tu, na mieste dýchajúcom históriou, ktorá sa snúbi s modernosťou. Náš sládok Vám rád uvarí signifikované pivo v limitovanej edícii iba pre Vás, ktoré si Vaši hostia budú môcť užiť nie len ako čapované počas svadby, ale aj ako hodnotný a originálny prezent s krásnou fľašou s vašimi osobnými etiketami.

 

Náš talentovaný šéfkuchár zúročí svoje nadobudnuté zručnosti od francúzskych michelinových šéfkuchárov. S radosťou Vám pripraví špičkové moderné menu, ale aj klasiku z regionálnych domácich produktov od našich poctivých dodávateľov. Váš DJ ocení perfektný dj-ský balkón a inštalované ozvučenie a Vaše nôžky zas drevený parket. Z vlastných skúseností Vám vieme odporučiť najlepších kvetinárov, fotografov, kameramanov, prenajať niektorú z našich limuzín značky Jaguar. Ešte váhate, kde si chcete svoj svadobný deň ozaj užiť?Maximálna kapacita pre svadbu: 70 hostí

 

PLES, FIREMNÁ PÁRTY, AFTERPARTY, VIANOČNÝ VEČIEROK...


Ponúkame originálne priestory, s vynikajúcou gastronómiou a kvalitným servisom na vynikajúcej adrese.
Kapacita: 180 hostí

TEAMBUILDING


Poďte si pre zmenu a utuženie dobrých vzťahov na pracovisku užiť trošku k nám. Pripravíme Vám skvelé jedlo, zorganizujeme degustáciu piva, alebo exkurziu do pivovaru.

FIREMNÁ AKCIA


Firemné školenie, prezentácia pod gotickými klenbami takmer 500 ročnej reštaurácie v centre mesta? Jedine u nás. S kvalitným obedom a coffebreakom, zabudovaným plátnom, dataprojektorom a s modernými plochými televíziami.

KAPACITA:

Veľká gotika
(najväčšia sála s dataprojektorom):
Reštauračné sedenie 42 hostí
Kino sedenie 60 hostí

Malá gotika (menšia gotická sála s TV)
Reštauračné sedenie 32 hostí
Kino sedenie 40 hostí


 

RODINNÁ OSLAVA

Životné jubileum, promócie, krstiny, ad revidendum - to všetko pre Vás pripravíme s radosťou a nadšením.

EXKURZIA A DEGUSTÁCIA

Nič neskrývame a radi Vám rozšírime pivný obzor. Objednajte si exkurziu pivovaru, kde Vám a Vašim hosťom odhalíme proces výroby piva a našu filozofiu. V stredovekej pivnici, kde sú ukryté všetky naše poklady, ochutnáte pivo v najlepšej kondícii, priamo pri zdroji, kde je naozaj veľkým zážitkom ochutnávanie piva v rôznych štádiách procesu výroby.