DENNÁ PONUKA

DENNÁ PONUKA PIVA

 VŠETKY NAŠE PIVÁ VARÍME                        Z PRVOTRIEDNYCH SUROVÍN, NEPOUŽÍVAME ŽIADNE KONCENTRÁTY, FARBIVÁ, ANI KONZERVANTY. PIVÁ NEUPRAVUJEME PASTERIZÁCIOU ANI FILTRÁCIOU. PRETO SÚ VŽDY ŽIVÉ,         SO ZACHOVANÍM VŠETKÝCH ZDRAVIU PROSPEŠNÝCH ŽIVÍN.

HOSTINSKÁ 12 (12°) 5,1% 
Základné pivo nášho pivovaru. Uvarené z plzenského a bavorského sladu, chmelené výlučne tým najúžasnejším chmelom, typickým pre pivá českého typu, Žateckým poloranným červeňákom. Na rozdiel od ležiakov je toto pivo zakvasené kvasinkami vrchného kvasenia.
0,5l HOSTINSKÁ 12                                1,79 €
0,25l HOSTINSKÁ 12                              1,29 €


BB LOVE 1626 KVASINKOVÉ (12°) 5,1%
V roku 1626 sa odohrala v Levočskom dome azda najväčšia svadba v histórii slovenska a Košice sa vďaka poznavým panovníkom z celej Európy stali na chvíľku jej hlavným mestom. Betlén si vtedy zobral za manželku Brandeburskú. Na počesť tejto udalosti a ich lásky vzniklo pomenovanie pre toto pivo. Uvarené je okrem iného aj zo pšeničného sladu, čo bola v tých časoch najrozšírenejšia surovina na výrobu piva. Chmeľ bol vzácnou surovinou, používali sa rôzne bylinky. Aj preto je naše pivo nachmelené tak akurát a do chmeľovaru sme pridali kvety lipy.
0,25l BB LOVE                                        0,99€
0,5L BB LOVE                                           1,79€


 URPINER /NEALKO/ 0,33l                                 Výnimočne slovenské nealko pivo        2,19 €

 

 

BB LOVE GARDEN PARTY (11,0°) 4,8%
Pšeničné pivo s vysokým podielom ozajstného ovocia, žiadne kompromisné riešenie. Na 1000 litrov sme použili 50kg malín a 50kg čiernych ríbezlí. Kráásna, žiarivá ružovo fialová farba s arómou malín a ríbezlí. Svieža ovocná chuť s pikantným šteklením na jazyku. Pozor extrémne osviežujúce a piteľné! Navarené s láskou pre Vás.
0,5l BB LOVE GARDEN PARTY          3,19€
0,25l BB LOVE GARDEN PARTY        1,99€
BODYCHECK (12°) 5,42% /APA/
S láskou k hokeju a pivu sme pripravili špeciál v  štýle American Pale Ale - APA. Zaujme krásnou oranžovo-červenkastou farbou, zachutí chmeľovou horkosťou a využije presilovku ovocných tónov citrusov. Bodycheck podčiarkne zážitok z Majstrovstiev sveta v hokeji a priamym ťahom na bránku ti vyrazí dych
0,25l BODYCHECK                  1,19€
0,5l BODYCHECK                    2,19€KE-CY IPA (12,42°) 5,1%
Či si práve zliezol z bicykla, či práve dobudoval náročný singletrack, určite máš sucho v ústach a my máme pre Teba to správne pivo. Nová IPA zlatistej farby je svieža a voňavá. Citrusové plody, ovocie a kvety vo vôni, v chuti príjemná horkosť ktorá sa spája so sladovým základom a spolu krátko doznievajú. Už žiadne reči daj si Ke.Cy
0,3l KE-CY                                                      1,39€
0,5l KE-CY                                                     2,29€KOŠICKÍ MAJSTRI (10°) 4,2%
Oficiálne pivo HC Košice. Svetlá desiatka so stredne plným telom, vyváženou sladovo- chmeľovou chuťou, príjemným trávnato-bylinným doznievaním. Decentná horkosť českého chmeľu. Premiant spolu s keksíkovosťou mníchovského sladu vytvára veľmi harmonickú kombináciu. Pije sa samo v duchu hesla: Bude desať? Bude desať!
0,25l KOŠICKÍ MAJSTRI                           0,89€
0,5l KOŠICKÍ MAJSTRI                             1,69€NOVINKA!
DEGUSTAČNÝ SET VŠETKÝCH NAŠICH PÍV

6x0,125l                                                          5,5€

Denná ponuka jedál


100g Hovädzí, varený, údený jazyk s cviklovou cibuľou                                    3,50€

100g Paprikovaný bôčik s horčicou a kyslou uhorkou                                        2,80€

330g Trhaná bravčová panenka v žemli s coleslaw šalátom, karamelizovanou cibuľou a kari dressingom           6,50€

100g Bravčová panenka plnená klobásovou zmäsou s medovou dijonskou horčičou a kyslou uhorkou                  4,50€

 

Prázdny